En Güzel 404 Sayfası

En Güzel 404 Sayfası

Ömer Faruk Kandilci | 28/10/2016 | 0 Yorum | 1455 Defa Okundu

İnternette bir sitede dolaşırken görmekten en nefret ettiğimiz sayfalardandır 404 hata sayfaları. Ama az sonra size tanıtımını yapacağım 404 sayfasını seveceğinize eminim. İstediğimiz sayfa yada dosya bulunamadığında karşılaştığımız sayfalardır 404 sayfaları. Bugün sosyal medyada dolaşırken Oğuzhan Ballı‘nın blogunda paylaştığı En Güzel 404 Sayfası yazısına denk geldim. Bende blogumda bu konuyu yazayım dedim.

android.com’da istediğimiz sayfa yada dosyaya erişemediğimizde bizi bir sürpriz bekliyor. android.com’un bizi yönlendireceği 404 sayfasında bizi bekleyen bir oyun var. Oyunumuzda üç tane android karakterimiz var. Birisi skor kaydımızı tutuyor. Diğer ikiside android sürümlerinden aşikar olduğumuz şekerleri boruların içerisine fırlatıyor. Buradan sonrası bize kalıyor. Boruların yönlerini değiştirerek şekerleri doğru çıkışlara yönlendirmeniz gerekiyor. Yapmanız gereken bu kadar.

Başlarda oyun kolay gibi gelse de ilerledikçe oyun hızlanıyor ve zorlaşıyor. Oyunu hemen oynamak için buraya hemen tıklayabilirsiniz.


Etiketler