Google Ödüllü Anketler İle Kazanmak

Google Ödüllü Anketler İle Kazanmak

Ömer Faruk Kandilci | 15/11/2018 | 0 Yorum | 1018 Defa Okundu

Bu yazımda iki üç gün önce keşfetmiş olduğum Google Ödüllü Anketler uygulumasını sizlere tanıtacağım.

Google Play Store'da gezerken Google Ödüllü Anketler uygulaması ile karşılaştım. Biraz yorumları ve açıklamaları inceledikten sonra uygulamanın belirli aralıklar ile anket gönderdiğini ve doldurduğumuz anket başına play store bakiyesi kazanabileceğimi öğrendim. Google tarafından dağıtıldığını farkedene kadar çekimser kalmıştım. Çünkü sanal dünyada anket doldurarak para kazanabileceğini iddaa eden bir çok site ile karşılaştım. Google uygulamasına emin olduktan sonra telefonuma uygulamayı indirdim.

Uygulamayı ilk aaçtığımda telefonumda kurulu olan google hesabım ile bağladım. İlk aşamada ücretsiz bir anket gönderdiler. Bu anketin amacı benim uygulamayı doğru bir şekilde kullanıp kullanmayacağıma göre beni test ediyordu. Hatta sorulardan birisinin sonunda parantez içerisinde şuanda seni deniyoruz, eğer hala okuyorsun şu şıkkı işaretle gibi bir açıklama vardı. Şimdiye kadar beni iki anket gönderdi google. Bu anketler ile toplamda 1,01 TL google kredisi kazandım.

Nelere dikkat etmeliyiz?

Aslında android cihazlarımızda google bizi sürekli takip ediyor. Nerelere gidiyoruz, neler yapıyoruz, neyi seviyoruz vs. Durumda böyle olunca anketlere doğru cevaplar vermemek bizi sistemden uzaklaştırıyor. Uygulamada yapmamız gereken çok basit aslında. Google tarafından gönderilen anketi süresi dolmadan doğru bir şekilde cevaplamak ve google play store kredisi kazanmak.

Google Ödüllü Anketler uygulamasını indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere...


Etiketler