Satılık: Firmalar İçin Sipariş ve Teklif Yönetim Yazılımı

Satılık: Firmalar İçin Sipariş ve Teklif Yönetim Yazılımı

Ömer Faruk Kandilci | 29/10/2018 | 0 Yorum | 1479 Defa Okundu

Tanıtımını yapacağım sipariş ve teklif yönetimi yazılımı özel bir firma için geliştirdim. Ancak proje tesliminden bir gün öncesinden itibaren alacak olan firma yetkilisine ulaşamadığım için yazılım elimde kaldı. İlgilenenler için kısaca yazılımdan bahsedeceğim. Yazılımı satın almak yada incelemek isteyenler  bana ulaşın sayfasındaki formu doldurmaları yeterlidir.

Hazırladığım yazılım başlıktanda anlaşılacağı üzere teklif ve sipariş yönetimi üzerinedir. Pazarlama ve satış personeli yazılım üzerinden teklif talebini oluşturması ile yazılım senaryosu başlar.

Satış ve pazarlama personeli detaylı bir şekilde müşterinin taleplerine göre teklif formunu oluşturur. Formu tamamladıktan sonra teklifi sistem teklif hazırlama birimi ekranına düşürür. Teklif hazırlama birimi gerekli değerlendirmeleri yapar ve fiyatlarını teklife kaydeder. Ardından teklif yönetime iletilir ve onaylaması yada revizyon istemesi beklenir. Onaylanan teklif müşteri onayına sunulur. Müşteri onayından sonra teklif sipariş olarak muhasebe birimine aktarılır. Muhasebede gerekli işlemler yapıldıktan ve fatura bilgileri girildikten sonra da sipariş lojistik birimine aktarılır. Lojistik birimi gerekli çalışmasını yaptıktan sonra sisteme gerekli bilgileri girer ve kargo bilgileri satış ve pazarlama personeline aktarılmış olur. Süreçler basitçe bu şekilde ilerlemekte.

Kısaca yazılımın özelliklerinden bahsedecek olursam,

  • Sınırsız personel oluşturma
  • Sınırsız cari oluşturma
  • Sınırsız stok kartı oluşturma
  • Stok kaydı takibi
  • Personel arası mesajlaşma

Sipariş ve teklif yönetimi yazılımı özetle bu kadar. Satın almak yada yazılımı incelemek için bana ulaşın sayfasındaki formu doldurmanız yeterlidir. Firmanızın daha farklı özel olarak geliştirilmiş bir web yazılıma ihtiyacı varsa benimle iletişime geçebilir, fiyat ve detaylı bilgi alabilirsiniz. Sizinle iletişime geçmem için bana ulaşın sayfasındaki formu doldurmanız yeterlidir.

 


Etiketler