Osmaniye Web Tasarım Fiyatları

Osmaniye Web Tasarım Fiyatları

Ömer Faruk Kandilci | 25/11/2018 | 0 Yorum | 834 Defa Okundu

Osmaniye web tasarım fiyatları firmalar arasında çeşitlilik göstermektedir. Bu yazımda sizlere web tasarım fiyatlandırmalarını nasıl yaptığımı ve en uygun fiyatları size nasıl sunduğumu anlatacağım.

Osmaniye web tasarım fiyatlarını etkileyen bir çok faktör vardır. Bana göre temek faktörler sayacak olursam, barındırma hizmeti, alan adı, tasarım ve yazılım kalemlerinden oluşmaktadır. Barındırma hizmeti ve alan adı ücretleri genel olarak birbirine yakın olsada tasarım ve yazılım bedelleri çok farklılık göstermektedir. 

Web tasarım fiyatlandırmasını yaparken yukarıda bahsettiğim kalemler üzerinden değerlendirme yaparak fiyatlarımı sunarım. Alan adı fiyatları ortalama olarak 9-15 $ arasında değişmektedir. Barındırma hizmeti fiyatlarımı incelemek içinde buraya tıklayabilirsiniz

Geriye tasarım ve yazılım hizmeti kalıyor. Çoğu Osmaniye web tasarım firmasının ve freelance tasarımcı ucuz fiyatlar sunabilmektedir. Benimde sunduğum fiyatların ucuz olmasının sebebi de aynı. Hazır tasarım yada yazılım kullanmak fiyatları çok fazla etkiliyor. Ben web tasarım hizmeti sunarken yazılım kısmını kendim yaparım. Tasarımıda uygun fiyat isteyen müşterilerim için internette dağıtılan ücretsiz ama profesyonel tasarımlar kullanıyorum yada yüksek bütçeli projelerde profesyonel web tasarımcı kardeşim Süleyman'dan destek alıyorum. 

Osmaniye'de ihtiyacınız olan en doğru hizmeti vermek adına hemen benimle iletişime geçebilrsiniz. Hazır fiyat tekliflerimizi görmek için buraya yada özel tasarım teklifi almak için buraya tıklayabilirsiniz.


Etiketler