Osmaniye'de Künefe ve Katmerin Doğru Adresi

Osmaniye'de Künefe ve Katmerin Doğru Adresi

Ömer Faruk Kandilci | 18/05/2019 | 0 Yorum | 1536 Defa Okundu

Osmaniye'de künefe yada katmer yiyeceksiniz eğer ilk adresiniz kesinlikle Anteptel Künefe ve Katmer olmalı.

İnternet sitesini ve kafe otomasyonunu hazırladığım Anteptel Künefe ve Katmer'de ara ara künefe yemiştim. Künefe'yi gerçekten gayet güzel yapıyorlardı. Geçen gün web sitesi teslimi için gittiğimde katmer ikram ettiler. Böyle bir lezzet kesinlikle olamaz. Osman Şef kendi elleriyle bana özel bir katmer hazırlamıştı ve hayatımda ilk defa katmer yedim. O an anladım ki katmer dururken bugüne kadar boşuna künefe yemişim. 

osmaniye künefe

Sık sık ziyaretler gerçekliştiği için bu süreçte hem işletme sahipleri hem de personelleri ile güzel ve samimi bir bağ kurulmuş oldu. Haliyle de yaptıkları işin kalitesine bizzat şahit oldum. Osmaniye'nin en iyi künefecisi olma yolunda hızla ilerleyen Anteptel Künefe & Katmer'de her zaman taze ve doğal katkısız ürünler kullanıyorlar. Buda lezzetlerini dahada özel kılıyor. 

Ayrıca künefeyi klasik künefeden ayıran birbirinden özel lezzetlerininde olduğunu söylemem gerek. Eğer bir gün Osmaniye'de künefe yemeyi düşünürseniz, Osmaniye'de Künefe Nerede Yenir? sorusunun cevabı kesinlikle Osmaniye Anteptel Künefe ve Katmer.


Etiketler