Online CV Hazırlama Aracı

Online CV Hazırlama Aracı

Ömer Faruk Kandilci | 24/08/2016 | 0 Yorum | 2190 Defa Okundu

Bu yazımda sizlere hobi proje olarak doğup çok kısa sürede hızla büyüyen online cv hazırlama aracı olan CVLogin’i tanıtacağım. İnternet dünyasında artık bir çok işimizi kolaylıkla yapabiliyoruz. Bu durumun örneklerinde biri de yakın zamanda hayata geçen CVLogin, bizlerin online olarak CV oluşturabilmemize yarıyor.

Öncelikle, CV nedir sorusunu cevaplayalım, CV curriculum vitae’nin kısaltılmışıdır. CV kısaca kişilerin eğitim, profesyonel tecrübe, yetkinlik ve becerilerini anlattıkları bir dokümandır.(1) Güzel bir CV’ye sahip olmak herkesin istediği bir şeydir. Dolu bir içeriğe sahip olmak ve kendimizi anlatmak istediğimiz CV’mizi tasarlama kısmında çoğumuz zorlanıyoruz. Bu zorluğu da artık CVLogin ile aşabiliriz.

CVLogin ile oluşturduğumuz CV’nizi isterseniz .pdf olarak indirebilir, isterseniz de sizin için özel olarak üretilmiş url(internet adresi) ile cvlogin üzerinden istediğiniz kişilerle paylaşabiliyorsunuz. E-Posta adresiniz ve facebook ile kayıt olabildiğiniz CVLogin ile hazır şablonlardan dilediğinizi kullanarak cv içeriğinizi kendinize göre doldurabilirsiniz. Kullanımı çok kolay olan CVLogin’i kesinlikle herkese tavsiye ediyorum.

CVLogin sayesinde artık bana CV hazırlayalım diyen arkadaşları yönlendirebileceğim bir platform var

CVLogin web sitesine gitmek için tıklayın


Etiketler