Kampüs'ün Sesi

Kampüs'ün Sesi

Ömer Faruk Kandilci | 31/12/2017 | 0 Yorum | 1237 Defa Okundu

Hazırlayıp sunduğum Ömer'le Kampüsün Sesi programım başladı.

Radyo, kimilerine göre mazide kalmış bir araç. Benimse en sevdiklerimden. Radyoyu seviyorum çünkü, samimi sohbetlerin olduğu bir ortam. Sıradaki müziği heyecanla beklediğim yada beğenmediğim bir şarkıyı atlayamadığım araç. Benim radyoya olan ilgim aslında biraz daha farklı. Radyo programı yapmayı çok seviyorum. Radyo programı yapmaya merakım nereden geldi bilemiyorum. Ama kendimi iyi hissettiğim bir yer. Çünkü rahatça konuşabildiğim, kimlerin beni dinlediğini bilmediğim yada dinleyen biri var mı yok bilmediğim bir yer. Konuşurken kimse gözlerime bakmıyor ve tamamı ile mikrofonum ve şarkılarım ile baş başayım.

Radyo macerama, Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi’nin Sinerji Kulübü’nün başlatmış olduğu internet radyosu projesi, Sinerji FM ile başladım. Ardından da kendi kurduğum internet kanalı Kampüs80 ile devam ettim. Çok kısa bir dönemde yine internet radyosu olan Radyo Bizim FM’de program sundum.

30 Aralık 2017 itibari ile de Osmaniye’nin yerel radyo kanallarından Radyo80’de Ömer’le Kampüsün Sesi adlı programımı hazırlayıp sunmaya başladım.

Peki Kampüsün Sesi Nedir?

Kampüsün Sesi programı ile her hafta cumartesi günleri saatlerimiz 15:00’ı gösterdiğinde Radyo80’de Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi öğrenci kulüpleri yöneticilerini davet edeceğim bir program olacak. Programımız kulüp yöneticilerimizle kulüplerinin yapmış olduğu ve yapacağı etkinleri, Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi ve Osmaniye hakkında konuşacağız.

Radyo Kayıtlarım


Etiketler